Wybieranie prezentu dla kilkuletniej dziewczynki może być trudne. Niektóre osoby uważają książkę za dobry prezent dla dziecka, podczas gdy inne uwzględniają modne dodatki i biżuterię. Jednak większość  ludzi rozważa zabawki, ponieważ nie tylko cieszą, ale też pomagają rozwijać umiejętności psychomotoryczne, poznawcze, społeczne i emocjonalne. W tym wieku ważny jest rozwój manualnych zdolności dziecka, ale także pewności siebie, która umacnia się w inspirowanych przez dorosłych interakcjach społecznych.                                      

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla paroletniej dziewczynki, zastanów się nad zestawem kosmetyków baletnicy TuTu marki VIPERA . Dziewczynki uwielbiają rzeczy, które mają żywy kolor, świecą i błyszczą. Bardzo chętnie tworzą własne, niesamowite scenki i kreacje.

Pamiętajmy, że makijaż dziecka nie ma na celu poprawiania urody, tylko pożyteczną, rozwijającą wyobraźnię i talenty w trakcie zabawy kolorami i efektami. Potraktujmy zauważanie i używanie barw, ich odcieni, jako element wychowania i właściwego podejścia do kompozycji kolorów i świateł. Mamy nadzieję na pełną aprobatę rodziców. To, co jest zakazywane przez dorosłych, korci malucha jeszcze bardziej. Na pewno lepiej będzie, gdy Dziewczynka wykona swoje pierwsze „makijaże” organicznymi, całkowicie bezpiecznymi kosmetykami TuTu  i z Twoim wsparciem, a nie w ukryciu, bez pomocnych wskazówek.

Zwracamy uwagę na zalety żywej w kolorach kolekcji TuTu dla dziewczynek. Zestaw składa się z wielu elementów. Ta zorganizowana konfiguracja dziewczęcych para-kosmetyków stymuluje kreatywność i zachęca do eksploracji. Koleżanki i członkowie rodziny mogą brać udział w zabawie. To aktywna i ekscytująca zabawa, która pozwoli Twojej Dziewczynce na zaangażowanie. Zabawa dziecięcymi kosmetykami wymaga pewnej precyzji,  inteligencji i koordynacji ręka-oko.      

Baśniowa Kolekcja Kosmetyków TuTu, daje radość Małym Dziewczynkom, a Mamom uzasadnione poczucie, że ich księżniczki, stawiając pierwsze kroki w poznawaniu kolorowego świata makijażu są bezpieczne! Wykonane badania aplikacyjne i panelowe nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Kosmetyki TuTu dla dziewczynek zostały przebadane pod szczególnym nadzorem eksperta z obszaru Monitorowania Działań Niepożądanych Leków i Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków pod kątem:

 • Dermatologicznym (hipoalergiczność kosmetyków)
 • Mikrobiologicznym (czystość pod względem bakterii)
 • Bezpieczeństwa stosowania przez dzieci powyżej 3 roku życia

Zabawowa Kolekcja Kosmetyków TuTu jest oparta na delikatnych surowcach i naturalnych formułach. Pielęgnujące, urzekająco pachnące Szminki i Błyszczyki, bajkowo kolorowe Cienie-pieguski, poświatowe Musy z rozbłyskiem do twarzy i ciała oraz cukierkowe Lakiery do Paznokci na bazie wody (bez żadnych rozpuszczalników), to magiczne kosmetyki o woni truskawki, które w subtelny sposób zmieniają każdą dziewczynkę w piękną baletnicę. Wszystkie kosmetyki TuTu produkowane są od początku do końca w Polsce.

Balsamy wyglądające jak Szminki do Ust – pielęgnujące, idealne na słoneczną pogodę J i niepogodę L, w 5 transparentnych kolorach. Cieszą oczy małej baletnicy, wywołują świadomość własnej urody. Nieco świetlane, mogą być stosowane, jako ochrona na suche i spierzchnięte usta. Delikatnie barwią na jasny, pół-transparentny kolor. Dostępne w 5 odcieniach.

Błyszczyki do Ust – finezyjne, transparentne, eksplodujące iskrzącymi drobinkami, w magiczny sposób ukraszą i ochronią usta małej dziewczynki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.  5 soczystych, smakowicie pachnących odcieni pobudzi fantazję i zauroczy parabolą galaktycznych gwiazdek.

Cienie do Powiek , Policzków  i Pasemek na Włosach! w 4 wariantach  – hipoalergiczne kombinacje kolorów i świateł, pyłki do zabarwiania pasemek włosów oraz dziecięcej skóry, przebadane okulistycznie i dermatologicznie. Wielobarwne konstelacje zademonstrują wymarzone odcienie na buziach odkrywczyń, wywołają zachwyt. Dzięki kolorom i powabowi rozpoczną edukację dziewczynek w dziedzinie estetyki, a także umiejętnego doboru barw, ich natężenia i zdolności do kreowania wizualnych zmian.

Baśniowy Mus Nabłyszczający w 5 pastelach, w czarodziejskim triku rozbłyśnie milionem drobinek na ustach, powiekach, policzkach, ramionach. Aksamitnie kremowy, o efektownej poświacie, subtelnie wonny, łatwy w aplikacji paluszkiem.

Lakiery Peel-off do Paznokci na bazie wody – wegańskie, w 6 barwach, w 100% neutralnej, wodnej formule.  Zdobienie paznokci szybko zmienia się w modny trend nawet u małych dziewczynek. Lakier TuTu zaprezentuje Twoją Dziewczynkę, jako manikiurzystkę. Jej koleżeńskie imprezy będą obejmować pedicure i manicure. Zabawa jest całkowicie bezpieczna dla delikatnych płytek paznokciowych dziecka, niemniej zaakcentuje i będzie promować wyrażanie siebie. Kolorowe paznokcie będą mogły dziewczynki malować też jedna drugiej, albo lalkom. Kolory zdejmuje się z paznokci jak błonki, metodą „peel-off”, bez używania zmywaczy. Lakier z pewnością będzie świetnym prezentem dla każdej dziewczynki, promuje kreatywność, umożliwia budowanie relacji z rodzeństwem i koleżankami.

Baśniowy Domek Baletnicy TuTu. Największą frajdę sprawimy dziewczynce baśniowym Domkiem w aż 6 układach kolorystycznych, z zaakomodowanymi 5 kosmetykami w wybranych barwach. Domek po wyjęciu zawartości staje się cudowną, pobudzającą wyobraźnię zabawką. Domek baletnicy TuTu wytwarza atmosferę wkraczania do intymnego świata baletnicy. Twoja Dziewczynka pokocha graficznie zamarkowane pokoiki mieszkania baletnicy i wykorzysta je dla wielu miniaturowych zabawek ze swojej kolekcji. Dzieciom spodoba się tworzenie rozlicznych scenek i sytuacji w powiazaniu z uroczą stylistyką domku TuTu, który ułatwia naukę twórczej ekspresji. Będzie to hit dla dziewczynki, idealny do indywidualnego lub wspólnego projektu artystycznego.

Zestaw składający się z trzech kosmetyków TuTu ubrany jest w uroczą, przejrzystą kosmetyczkę, w którą można zapakować ulubione drobiazgi. Kosmetyczkę z pomponami dziewczynka może nosić wszędzie. Jest milutka i przytulna w dotyku.  Dziewczynka może ją nasunąć na nadgarstek lub zawiesić na plecaku.

Plusy Kosmetyków VIPERA TuTu dla Dziewczynek 3+

 • Kolorowe, pachnące truskawką i bezpieczne
 • Lakiery do paznokci na bazie wody
 • Pomogą nauczyć precyzji i wyćwiczą umiejętność w doborze kolorów
 • Promują wyrażanie siebie i kreatywność
 • Inspirują interakcje społeczne, wspólne projekty artystyczne
 • Umożliwiają proste eksperymenty związane ze sztuką kreacji
 • Wybierając błyszczyk, lakier czy szminkę, każda dziewczynka otrzymuje śliczną ozdobę do włosów
 • mieszania barw, zachęca do wyrażania siebie w unikatowy sposób

Dlaczego lubimy propozycję VIPERY – TuTu dla Dziewczynek powyżej trzeciego roku życia ?

Wspaniale jest patrzeć, jak dzieci rzucają sobie wyzwania. Zabawki TuTu sprawiają, że Dziewczynki poprawiają koordynację ruchu dłońmi.  Dziecko odkrywa i poprawia swoje umiejętności. To aktywna i ekscytująca zabawa, która pozwoli Twojej Dziewczynce na zaangażowanie i koncentrację. VIPERA wykorzystuje kolorowe techniki, aby inspirować do rozwoju talentów, wyobraźni i gustu.

Produkt został dodany do listy ulubionych