Po co Ci rozświetlacz? Odpowiadamy!

Po co Ci rozświetlacz? Odpowiadamy!

Do czego służy rozświetlacz do twarzy

Wiele kobiet unika rozświetlaczy, ponieważ obawia się nadmiernego efektu “świecenia się” i wybiera kosmetyki matujące. Jednak przesadnie zmatowiona cera może w rezultacie dać nienaturalny i niezdrowy wygląd naszej skórze. Natomiast umiejętne użycie produktów rozświetlających zapewni nam rozświetlony i świeży look. Podpowiadamy jak to zrobić!

Modelowanie twarzy

Rozświetlona i promienna cera jest pożądanym efektem. Kojarzona jest ze zdrowiem i młodością. Możesz dodać sobie blasku w bardzo prosty sposób, ale zapamiętaj jedną zasadę: rozświetlamy te miejsca, które chcemy uwydatnić. Prawdziwy lifting bez skalpela!

1. Rozświetlacz pod łukiem brwiowym delikatnie powiększy oko, a także podkreśli kształt i uniesie brew.

2. Odrobina rozświetlenia przyda się także w wewnętrznym kąciku oka, który naturalnie jest dosyć głęboko osadzony. Dodamy w ten sposób świeżości spojrzeniu i otworzymy oko.

3. Aby optycznie wyszczuplić nos, użyj rozświetlacza na jego grzbiecie oraz małą ilość na czubku nosa.

4. Nałożenie rozświetlacza na kości policzkowe oraz w kierunku skroni doda naturalnego blasku Twojej skórze oraz uniesie policzki.

5. Łuk kupidyna jest małym wgłębieniem nad ustami. Jeśli zaaplikujesz na niego rozświetlacz, uwydatnisz i podkreślisz w ten sposób swoje usta.

6. Na sam koniec dodaj odrobinę rozświetlacza na brodę. W ten sposób zniwelujesz widoczność zmarszczki lub dołka oraz zbliżysz swój kształt twarzy do owalu.

W naszej ofercie znajdziesz rozświetlacze STROBING GLOW w różnych odcieniach. Jeśli posiadasz cerę wrażliwą i suchą, dobrze sprawdzi się dla Ciebie róż w kremie, który możesz nakładać przy użyciu opuszków palców. Dla cery normalnej oraz skłonnej do przetłuszczania się dedykujemy rozświetlacze prasowane. Zaaplikujesz je za pomocą puszystego pędzla. Jeśli chcesz dodać glow całej twarzy, użyj rozświetlającego HYDRO-MUSU, który dodatkowo nawilży skórę. Jest dostępny w odcieniu różowo-złotym, świetlistej perły i brązu w zależności od odcienia Twojej karnacji.

Rozświetlacz na obojczyki

Twarz rozświetlona, więc warto postawić “kropkę nad i”. Jeśli zamierzasz założyć bluzkę lub sukienkę na ramiączka z dekoltem, dodaj odrobinę rozświetlacza za pomocą dużego puszystego pędzla na obojczyki, co je uwypukli, oraz na szczyty ramion, które optycznie będą smuklejsze.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź