Bezpieczne kosmetyki dla dzieci TuTu VIPERA

Bezpieczne kosmetyki dla dzieci TuTu VIPERA

Wartości dodane lub towarzyszące dziewczęcym kosmetykom TuTu – graficznie umeblowany, przestrzenny Domek baletnicy Tutu * urocza, przejrzysta kosmetyczka * śliczne gumki do włosów

Fantastyczna książka Simona Sineka „Start with Why” poświęcona została liderom inspirującym do działania. Sinek twierdzi, że człowiek może stworzyć i rozwijać daną działalność tylko wtedy, gdy kluczową rolę odgrywa w niej istotny powód działalności. VIPERA miała powody, by zrealizować ciekawy i bezpieczny projekt dla najmłodszych; stanęli za nim kompetentni ludzie, z wielkim zrozumieniem i sympatią dla najmłodszych klientek.  Skuteczność jest miarą prawdy.  

Inicjowana przez VIPERĘ nauka przez zabawę, w tym kształtowanie gustu poprzez przemyślaną formę kolorystyczną, subtelne zapachy i smaki kosmetyków - owocują pobudzaniem wyobraźni, umiejętnym wprowadzeniem w świat doboru barw. Nazwy kolorów w barwnej kolekcji TuTu - występują w języku angielskim i są związane z baletową terminologią ; baletnica TuTu zaprasza do swojego domku, który dzieci, po wyjęciu 5 wesołych kosmetyków, wykorzystują w zabawie z udziałem miniaturowych zabawek.

Pamiętaj, że makijaż dziecka nie ma na celu poprawiania urody, tylko pożyteczną, rozwijającą wyobraźnię i talenty zabawę kolorami. Potraktuj zauważanie i używanie barw, ich odcieni, jako element wychowania i właściwego podejścia do kompozycji kolorów i świateł. Mamy nadzieję, na pełną aprobatę rodziców. To, co jest zakazywane przez dorosłych, korci malucha jeszcze bardziej. Na pewno lepiej będzie, gdy Twoja księżniczka wykona swoje pierwsze „makijaże” organicznymi, całkowicie bezpiecznymi kosmetykami TuTu  i z Twoim wsparciem, a nie w ukryciu, bez pomocnych wskazówek.

Kosmetyki TuTu nie wywołują alergii i pozwalają wyczarować u dziewczynki subtelny, neutralny dla skóry, niewinny make-up. Posiadają pełne badania dermatologiczne, aplikacyjne i kontaktowe. Są przebadane pod kątem zawartości metali ciężkich (arsen, kadm, ołów, rtęć). Są w 100% bezpieczne dla dzieci od 3 roku życia, co jest udokumentowane gruntownymi badaniami mikrobiologicznymi, a każdy z produktów posiada pełny Raport Oceny Bezpieczeństwa. Nie zawierają żadnych drażniących chemikaliów ani toksycznych składników.

Wszystkie kosmetyki TuTu produkowane są od początku do końca w Polsce.

----------------------------O---------------------------- 

Obraz dziecka w postarzającym czy wręcz wulgarnym makijażu coraz częściej wyłania się z massmediów, mimo iż budzi to niesmak. Kosmetyki dla dziewczynek z kolekcji TuTu pomogą uniknąć takiego efektu. Make-up kilkulatki, czy nieco starszej dziewczynki, powinien być lekko widoczny. Taka stylizacja nie wymaga makijażowego kompletu produktów kosmetycznych. Proponowane przez markę VIPERA kosmetyki dla małych dziewczynek mają tworzyć iluzję makijażu po to, żeby jak najciekawiej rozwijała się bezpieczna zabawa w pojedynkę lub w grupie.

W skład kolekcji kosmetyków dla dziewczynek TuTu wchodzą balsamiczne szminki, lakier do paznokci na bazie wody, przejrzysty błyszczyk i mus ze świetlikami oraz cienie pieguski. Te dziecięce kosmetyki nie tylko cudownie pachną i wyglądają, ale też są całkiem bezpieczne, nawilżają i chronią. Wyprodukowane z naturalnych składników, wyglądają na soczyste kolory, ale barwią skórę bardzo subtelnie.

Ręcznie zdejmowalny, bez zmywacza, lakier peel-off  do paznokci (ubrany w kokardkę do włosów) wyprodukowano na wodnej formule. Nakładamy dwie warstwy. W trakcie wysychania na paznokciu powstaje barwna błonka, ręcznie usuwalna, bez zmywacza. Radosny błyszczyk i szminka-balsam z kokardkami - rozświetlają wargi dziecka. Mus rozsiewa blask na skórze. Otwarty, wielobarwny cień i róż w jednym krążku, przeciągnięty po pasmach włosów – maluje  refleksy.  Kosmetyki TuTu spełniają marzenia dziewczynek, a te nie mają ceny. Gdy pojawia się zaangażowanie, działanie z pasją, wtedy dzieciom udaje się poczuć smaki spełnienia. Poznają smak radości, zaspokajania ciekawości. Warto ich doświadczyć.

Konceptualne fundamenty pomysłów wywodzą się z hierarchii potrzeb Abrahama Maslowa pracującego w Brooklyn College, którą opublikowano w 1943 roku. Wywnioskował, że ludzkie działania wynikają z wewnętrznego pragnienia zaspokajania potrzeb. U podstawy piramidy znajdują się potrzeby fizjologiczne i dotyczące bezpieczeństwa, na samym szczycie zaś – samorealizacja, a także wychodzenie poza własne potrzeby.  Ludzie często popełniają heurystykę – dokonują skrótu myślowego polegającego na generalizacji twierdzeń na podstawie jednej konkretnej informacji. Zespół VIPERA przedsięwziął plejadę rozpoznawczych działań, zanim skonkretyzował swój projekt TuTu.

Produkty i usługi, które odnoszą dziś sukcesy - dostarczają wielu różnych kombinacji składników wartości. Jakość ma największy wpływ na zadowolenie klientów, nie zastąpi jej żaden inny składnik wartości. Pomijając jakość, najważniejszym składnikiem w kosmetyce i sztuce są doznania zmysłowe. Bardzo ważne są też emocjonalne składniki wartości.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź