ULTRA KREM ZE SREBREM KOLOIDALNYM DO TWARZY I DŁONI – dla czystej, zdrowej skóry

ULTRA KREM ZE SREBREM KOLOIDALNYM DO TWARZY I DŁONI – dla czystej, zdrowej skóry

Do czego służy krem z koloidalnym srebrem?

Specjaliści często twierdzą, że srebro koloidalne jest uniwersalnym preparatem leczniczym - wzmacnia układ odpornościowy, zwalcza bakterie i wirusy oraz leczy opryszczkę i stany zapalne. Prowadzone od wielu lat badania potwierdzają zdolność srebra koloidalnego do niszczenia komórek rakowych, ochrony komórek zdrowych oraz stymulowania systemu samoobronnego. Srebro koloidalne wykazuje się szerokimi właściwościami leczniczymi, regenerującymi oraz stymulującymi odnowę komórek skóry, ale także posiada zdolność dogłębnego oczyszczania krwi i skóry. Stosowane w prawidłowych proporcjach jest całkowicie bezpieczne.

Czy srebro koloidalne jest dobre na trądzik?

Srebro oczyszcza skórę z bakterii i grzybów zalegających na pozornie czystej skórze co sprawia, że jego stosowanie jest jednym z lepszych sposobów, aby zapobiec powstawaniu blizn potrądzikowych. Kremy zawierające srebro koloidalne, zapewnią utrzymanie czystej i gładkiej skóry.

Czy srebro koloidalne jest dobre dla skóry?

Srebro przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Świetnie pomaga zwalczać infekcje skóry wywołane przez bakterie, wirusy, drożdże lub grzyby. Oprócz dezynfekcji, srebrno pielęgnuje, łagodzi swędzenie, wspomaga gojenie uszkodzeń skóry przyspieszając wzrost i naprawę tkanek. Pozostawia skórę miękką i gładką. Doskonałym połączeniem srebra i kremu jest Ultra Krem ze SREBREM KOLOIDALNYM do Twarzy i Dłoni marki VIPERA.

Łączy naturalne właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne srebra z właściwościami głęboko czyszczącymi i nawilżającymi zawartymi w starannie zbilansowanych olejkach z dodatkiem bisabololu, który działając antyseptycznie, łagodząco, przeciwzapalnie, zwiększa przenikanie substancji aktywnych przez warstwę rogową naskórka. Stymuluje odnowę komórek skóry, zmniejsza objawy procesu starzenia i przyczynia się do szybszej regeneracji.

W widoczny sposób skóra nabiera jędrności i elastyczności, a powstałe z przesuszenia drobne zmarszczki zanikają.

Czy srebro koloidalne może zabijać wirusy?

Badania potwierdzają, że srebro koloidalne jest skuteczne w leczeniu około 650 chorób. Zabija wszystkie szkodliwe bakterie, wirusy i grzyby w organizmie, w tym wąglika, wirusa Ebola, Hunta.

Czy srebro koloidalne pomaga w redukcji zmarszczek?

Srebro koloidalne działa na zmarszczki, przebarwienia i stres środowiskowy. Jeden z jego składników, DNA HP, pomaga regulować florę skóry oraz zapewnia właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Skóra pozostaje pulchna, nawilżona, jasna, wygładzona i miękka w dotyku.

Koloidalne srebro - dla czystej, zdrowej skóry!

Właściwości srebra są znane od czasów starożytnych. Nadal cieszy się ono doskonałą reputacją zwłaszcza, jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Srebro koloidalne składa się z mikroskopijnych kawałków srebra rozproszonych i zawieszonych w wodzie, co zapewnia wysoką kompatybilność z ludzkim organizmem. Nanocząsteczki srebra z łatwością wnikają pod powierzchnię skóry, w głąb każdego z porów. Nasz ULTRA KREM ZE SREBREM KOLOIDALNYM DO TWARZY I DŁONI łączy w sobie naturalnie odżywczą i przeciwbakteryjną siłę srebra koloidalnego z bogatymi, organicznymi olejami marula i jojoba, masłem shea i d-panthenolem oraz witaminami E, A i F, aby nawilżyć i zrównoważyć tłustą lub nierówną cerę. ULTRA KREM ZE SREBREM KOLOIDALNYM został stworzony, aby wspierać optymalne zdrowie skóry.

Możesz oczyścić twarz, odświeżając i zabezpieczając skórę kojącą mocą srebra. W przeciwieństwie do farmaceutycznych antybiotyków, które niszczą wszystkie enzymy i bakterie, nawet te potrzebne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania, srebro koloidalne walczy wyłącznie z elementami niebezpiecznymi dla naszych komórek. Jednocześnie nie wykazuje żadnych negatywnych skutków ubocznych, jak większość środków farmaceutycznych. Jest idealnym kremem na oparzenia posłoneczne, trądzik, łuszczycę, skaleczenia, zadrapania, oparzenia, suchą skórę, infekcje grzybicze, odleżyny, wysypkę i wiele innych dolegliwości mogących wystąpić na skórze.

Bezpieczny, testowany klinicznie, hipoalergiczny Krem, doskonale poprawia elastyczność i nawilżenie tkanek skórnych

ULTRA KREM ZE SREBREM KOLOIDALNYM jest przeznaczony do stosowania na twarz, ale również na dłonie, by utrzymywać ich skórę w najlepszym stanie i po to, żeby nie przenosiły zarazków na twarz.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź