Letni make up to “make up no make up”, jak go wykonać?

Letni make up to “make up no make up”, jak go wykonać?

Letni makijaż - make-up no make-up

Make up no make up to naturalny makijaż, którego nie widać. Jeśli skóra ma nierówności, przebarwienia, drobne zmiany trądzikowe, to zaczynamy od punktowego zakamuflowania niedoskonałości kryjącym korektorem. Odmłodzenie i odświeżenie okolic oczu uzyskujemy korektorem rozświetlającym, a cienie pod oczami niwelujemy różanym lub waniliowym korektorem. Nie obciążającym skóry fluidem PHOTO MODEL z fotochromatycznymi pigmentami wspaniale wygładzamy skórę twarzy jednocześnie czyniąc ją bardzo fotogeniczną. BB Cream GET A DROP albo STAR IN THE MOONLIGHT są wspaniałą alternatywą dla Fluidu. Puder w kompakcie można traktować jako wykończenie makijażu. Puder CAMERA PHOTO wykazuje łączne działanie podkładu i pudru. Nakładany lekko zwilżoną gąbeczką idealnie stapia się ze skórą maskując wszelkie uchybienia cery.

Delikatny makijaż oczu na lato

Teraz oczy! Myśląc o make up no make up, wystarczy podkreślić tylko rzęsy. Stymulator wzrostu rzęs REHASH EYELASH wyhamuje standardową wymianę rzęs. Zamiast wypadać po 3 tygodniach żywotności, rzęsy pozostaną w mieszkach włosowych przez ok. 3 miesięcy nabierając w tym okresie pokaźnych rozmiarów. Maskara wodoodporna z linii TRANSONIC LASHES nie zawodzi w upalne dni, bo nie rozmazuje się w ekstremalnych warunkach. Odrobina brzoskwiniowego różu na jabłuszkach policzków i połyskującego rozświetlacza nieco powyżej kości policzkowych i na grzbiecie nosa zapewnią twarzy estetyczne igranie ze słońcem i naturalny rumieniec.

Jak malować usta w przypadku letniego makijażu?

Delikatny całodniowy kolor i nawilżenie zapewnia nie do przecenienia szminka RENDEZ-VOUS. Pięknie podbija kolor warg, nie jest zjadana ani nie zostawia śladów na szklankach. Jest jedyna na rynku w swoim unikatowym rodzaju. Błyszczyki i balsamy oraz szminki - holograficzna, złota i srebrna - wkomponowują się w atmosferę lata, bo oferując lekki kolor, zapobiegają wysuszaniu naskórka i choć na krótko, ale gustownie rozświetlają usta.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź