W przypadku Cieni do Powiek, wykończenie perłowe może, ale nie musi mieć drobinek brokatu, ale gustownie błyszczy w blasku słońca. Często nie są tak intensywnie pigmentowane jak inne wykończenia. 

Każdy produkt HAMSTER jest opisany numerem i nazwą koloru na bocznej ściance magnetycznej tacki z kosmetykiem. Siła magnesów zamontownych w obudowie oprawki Cienia zepnie go z innymi kosmetykami z linii HAMSTER oraz z transparentnym wieczkiem magnetycznym, które zamyka zastaw. Takie zorganizowanie swoich kosmetyków gwarantuje klarowny porządek, ułatwia ich znajdywanie i zajmuje minimum miejsca na półce. Pojedynczą tackę ze zużytym produktem oddzielamy od reszty i usuwamy.

SKŁADNIKI AKTYWNE: * czysta, transparentna Mika, która umożliwia wykonywanie łagodnego łączenia barw na powiece * Stearynian Cynku zwiększa przyczepność cienia, a jako składnik wiążący, minimalizuje osypywanie * Nylon sprawia, że prasowany pigment rozcieramy gładko, pozostawiając na powiece intensywny efekt kolorystyczny * Silikonowe Emolienty redukują uczucie lepkości, bardzo dobrze przylegają do skóry, nie utleniają się, wyjątkowo długo utrzymują kolor na powiece.

WAGA:

W31001

Specyficzne kody

ean13
5903587360015

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: