Stymulator Wzrostu Rzęs i Brwi REHASH EYELASH
  Stymulator Wzrostu Rzęs i Brwi REHASH EYELASH

  Stymulator Wzrostu Rzęs i Brwi REHASH EYELASH

  Chciałabyś mieć bardziej dorodne swoje naturalne rzęsy? Wspaniale długie? Takie co rosną "jak na drożdżach"?

  Wegańskie Serum na Noc REHASH EYELASH - Stymulator Wzrostu Rzęs i Brwi - energetyzuje włoski do regeneracji i pokaźnego wzrostu, najlepiej w czasie snu. Za sprawą bimatoprostu rzęsy rosną przez okres ok. 3 miesięcy, coraz silniejsze, zdrowe, długie i jest ich zawsze więcej, bo ich okres żywotności w mieszkach włosowych zostaje wyraźnie przedłużony.

  34,99 zł
  Brutto

   

  Transparentne Serum nakładamy wzdłuż nasady górnych rzęs po umyciu twarzy, przed pójściem do łóżka. Serum to nadaje się również do odbudowy przedepilowanych miejsc w łukach brwi.

  Dla potęgowania wzrostu rzęs przez 24 godziny na dobę, warto stosować Serum REHASH EYELASH wieczorem, natomiast w ciągu dnia, od rana, upiększać oko czarnym Eyelinerem  REHASH EYELASH z bimatoprostem.

   


  Dla maksymalnego efektu, Serum REHASH EYELASH należy stosować codziennie przez dwa miesiące, a potem ok. 2 razy w tygodniu - dla podtrzymywania rozmiarów rzęs.

  Oba produkty z aktywnym bimatoprostem motywująco oddziałują na zalążki włosków. Z REHASH EYELASH dostrzegasz pierwszą wyraźną zmianę w rozmiarze rzęs już po paru dniach. A potem jest coraz lepiej i lepiej....

  Pragniemy, by rzęsy były gęste, długie i mocne, dlatego produkty stymulujące ich kondycję i wzrost są potrzebne. Wyniki badań farmaceutycznych dowodzą, że użyta przez VIPERĘ substancja czynna zwana bimatoprostem, posiada potężną potencję pobudzającą cebulki rzęs i brwi do intensywnej pracy w fazie aktywnego wzrostu włosa zwanego anagen  i przeciąga moc działania na fazę katagen - kiedy to rozwój włosków stopniowo wygasa.

   

  SKŁADNIKI AKTYWNE: • Bimatoprost • D-Panthenol • Gliceryna

   

  Pojemność
  3 ml
  V90112
  5903587901126

  INCI: Aqua, Pentylene Glycol, Panthenol, Glycerin, Polyvinylpyrrolidone, Bimatoprost, PEG – 40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Triethanolamine, Methylparaben

  Zobacz także

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  1
  Stymulator Wzrostu Rzęs i Brwi REHASH EYELASH

  Stymulator Wzrostu Rzęs i Brwi REHASH EYELASH

  34,99 zł
  Produkt został dodany do listy ulubionych