SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs
SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs
  SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs
  SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs

  SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs

  Kępki rzęs są niezawodne, kiedy chcemy podkreślić spojrzenie. Odpowiednio przyklejone wyglądają naturalnie i nie obciążają oka. Co więcej nadają się do wielokrotnego użytku.

  19,99 zł
  Brutto

   

  W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy założyć kępki na całej długości linii rzęs, w zewnętrznych kącikach oczu lub tylko pośrodku.

  A jak doklejać kępki rzęs krok po kroku?

  Potrzebne będą Ci: kępki rzęs, klej do rzęs i pęseta.

  ·         Przyklejanie kępek zacznij od zewnętrznego kącika oka. Pamiętaj także o dostosowaniu długości sztucznych rzęs do swoich naturalnych

  ·         Chwyć kępkę rzęs pęsetą, zamocz jej końcówkę w kleju i odciśnij nadmiar na ręku

  ·         W kolejnym kroku naciągnij powiekę, przyłóż kępki dokładnie między swoimi rzęsami, dociśnij i odczekaj około 30 sekund

  ·         Mocuj kępki rzęs naprzemiennie – w końcu nie chodzi nam wyłącznie o zagęszczenie i wydłużenie rzęs, liczy się także estetyka i symetryczność

  ·         Na koniec wytuszuj rzęsy tak, żeby prawdziwe połączyły się z kępkami, a uzyskany efekt był jeszcze bardziej naturalny.


  Miękkie, puszyste, długie, z uwodzicielskim podkręceniem – o takich zniewalających rzęsach marzy każda przedstawicielka słabszej płci. Co pozostaje do zrobienia, jeśli niestety takie nie są? Na przykład są proste, cienkie, bardzo lekkie, czyli dalekie od ideału? Z pomocą przychodzą nowoczesne akcesoria do makijażu.

  Popularne jest używanie kępek codziennie i przyklejanie dokładnie tam, gdzie brakuje rzęs. Kępki zawierają kilka włosków zebranych w wiązkę. Na ich końcu znajduje się mały supełek. Zanurzamy go w kleju. Rzęsy te bardzo łatwo przyczepiają się do skóry i dość mocno trzymają się.

  Wybierasz - jest możliwość klejenia kępek w dowolnej ilości lub tylko na zewnętrznych rogach.

  Mały słoiczek transparentnego kleju oferowanego w naszym sklepie on-line wystarczy na długo. Wysychając, pozostaje przezroczysty.


  Kępki  rzęs – jak długo się trzymają?

  Zasada jest prosta – im lepiej przykleisz kępki rzęs, tym dłużej będą się trzymać. Duże znaczenie ma rodzaj używanego kleju i stan naszej cery (tłuszcz czy pot mogą negatywnie wpłynąć na zastosowany klej i osłabić jego działanie) oraz warunki atmosferyczne (ulewny deszcz czy upalna pogoda mogą pogorszyć skuteczność kleju). Poza tym ważne jest to, jak obchodzisz się z kępkami – ich ciągłe dotykanie, skubanie i pocieranie może skrócić czas trzymania.

  Podsumowując; właściwe obchodzenie się z rzęsami, powinno zapewnićich bezproblemowe trzymanie się przez cały dzień i całą noc!

  Jedną z największych zalet kępek jest możliwość wielokrotnego użytku.

  Kępki rzęs z powodzeniem wystarczą ci na kilka wyjść, jeśli tylko nauczysz się sposobu prawidłowego zdejmowania. Doczepiane kępki rzęs bardzo dobrze usuwa się stosując Wodę Micelarna. Wacik nasączony płynem przykładamy do oka, czekając aż klej się rozpuści.

  Pod żadnym pozorem nie należy trzeć oka! Kępki powinny odkleić się bez problemu.

  V96201
  5903587961908

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  1
  SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs

  SPECIAL OCCASION Kępki Sztucznych Rzęs

  19,99 zł
  Produkt został dodany do listy ulubionych