Regulamin KONKURSU z okazji BLACK FRIDAY

 

Regulamin KONKURSU z okazji BLACK FRIDAY

 

 1. Organizatorem KONKURSU jest firma VIPERA prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą VIPERA SP. Z O.O. S.K. wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji Rzeczypospolitej Polskiej o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego resortu. Adres producenta: Armii Krajowej 10, 05-500 PIASECZNO, woj. Mazowieckie;  NIP:1231319794, REGON: 364738181, adres poczty elektronicznej: sklep@vipera.com.pl
 2. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się KONKURS z marką VIPERA. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady udziału w KONKURSIE, który zostanie przeprowadzony na portalach społecznościowych: Facebook http://www.facebook.com, na stronie VIPERA, która znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/ViperaPoland oraz Instagram http://www.instagram.com, na stronie:@ViperaPoland: https://www.instagram.com/viperapoland/ zwany dalej pod nazwą Fanpage Organizatora.
 3. KONKURS trwa od 19.11.2021 r. do 29.11.2021 r.
 4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 30.11.2021 r., za pośrednictwem Serwisu Facebook oraz Instagram. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany daty zakończenia KONKURS’u
 5. Konkurs ma charakter ogólnopolski i odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 6. W KONKURS’ie mogą brać udział tylko osoby, które ukończyły 18 lat.
 7. W KONKURS’ie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatorów oraz ich najbliższa rodzina.
 8. Zadanie KONKURS’owe jest następujące:
 • W komentarzu pod postem oznacz kto jest twoją ulubioną Polską influencerką/influencerem branży „beauty” i krótko uzasadnij wybór
 • Udostępnij ten post
 • Polub nasz profil: https://www.facebook.com/ViperaPoland
 • Zaobserwuj nasz profil: @viperapoland 
 • Oznacz w poście konkursowym przynajmniej 2 przyjaciół.

 9. 3 laureatów otrzyma ZESTAW KOSMETYKÓW UPIĘKSZAJĄCYCH. Zwycięzcy  zostaną wyłonieni przez jury w składzie: Ewa Wrzesińska i Maja Wrońska, na podstawie przesłanego komentarza, który według jury będzie najciekawszy.

10. Post konkursowy, pojawi się na Fanpage’u Organizatora – VIPERA Poland w dniu 30.11.2021r. pod adresem https://www.facebook.com/ViperaPoland/ oraz https://www.instagram.com/viperapoland/.

11. Biorąc udział w KONKURS’ie Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i wyraża zgodę na jego postanowienia. Przystępując do KONKURS’u Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu. Naruszenie przez Uczestnika tego zobowiązania stanowi podstawę do odmowy wydania nagrody.


12. Przez przystąpienie do KONKURS’u rozumie się przez umieszczenie komentarza pod postem konkursowym.

13. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Organizator, który oświadcza, że dane osobowe Uczestnika w zakresie: imienia i nazwiska oraz danych adresowych są niezbędne, aby przystąpić do KONKURS’u i prawidłowo go przeprowadzić oraz w celu przekazania nagrody.


14. Publikacja wizerunku Uczestnika nie jest wymagana do wzięcia udziału w konkursie,
ani nie zwiększa szansy na wygranie.

15.Publikując swój wizerunek, Uczestnik świadomie podejmuje taką decyzję i samodzielnie decyduje o publikacji swojego wizerunku pod postem konkursowym.


16. Przystąpienie do KONKURS’u oznacza zgodę Uczestnika na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko lub nazwa profilu użytkownika portalu społecznościowego Facebook oraz Instagram) dla celów KONKURS’u. Przystępując do KONKURS’u Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych, jako  Uczestnika KONKURS’u (imię i nazwisko lub nazwa profilu społecznościowego), w Serwisie ( http://www.facebook.com oraz https://www.instagram.com ) zgodę na  komunikowanie się przez Organizatora w związku z KONKURS’em poprzez swoje  konto Facebook lub Instagram. Organizator oświadcza, że dane osobowe zbierane                i przetwarzane przez Organizatora jako administratora danych osobowych będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia KONKURS’u           i przekazania nagrody.

17. Organizator oświadcza, że KONKURS nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu społecznościowego Facebook oraz Instagram.

18. Organizator oświadcza, że KONKURS nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).

19. Organizator KONKURS’u zastrzega sobie prawo przeznaczenia nieodebranych nagród na inne cele Organizatora.

20. Celem odebrania nagrody, Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem poprzez wiadomość wysłaną za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook lub Instagram.

21. Wygranej nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

22. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne serwisu Facebook, Instagram lub łączy internetowych, które uniemożliwiają prawidłową realizację KONKURS’u.

23. Regulamin wchodzi w życie 19.11.2021 r. i jest dostępny na stronie internetowej Organizatora pod adresem www.vipera.com.pl.

 

Menu Szukaj więcej więcej
Informacja w nagłówku
  • Kontakt
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji i czekamy na wiadomość od Ciebie.

  • Tel.:887-222-325
  • E-mail:sklep@vipera.com.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez Vipera Sp. z o.o. S.K w ramach newslettera.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl