Aktywne filtry

Availability: 249 In Stock

Baśniowy DOMEK Baletnicy TuTu z Kolekcją Kosmetyków dla Dziewczynek powyżej trzeciego roku życia, wnosi radość i beztroski śmiech, rozwija kreatorskie umiejętności i wyobraźnię dziecka. Komplet zgromadzony w DOMKU TuTu – zawiera 5 kosmetyków w dziecięcym wydaniu: 1. transparentny, organiczny Błyszczyk do Ust z rozbłyskami 2. transparentną, organiczną Szminkę do Ust w pięknych barwach o balsamicznych właściwościach. 3. Rozświetlający Magiczny Mus do Buzi i Ciała 4. Cień-piegusek do Policzków i Powiek oraz Pasemek Włosów 5. Lakier do Paznokci „peel-off” na bazie wody, bez rozpuszczalników, co formuje na paznokciu ręcznie usuwalną błonkę, przez podważenie u nasady płytek paznokciowych.

Domek Baletnicy TuTu to nie tylko opakowanie kolekcji pięciu dziewczęcych kosmetyków. Po wyjęciu kosmetycznej zawartości, otwiera swoje przestrzenne wnętrze z graficznie umeblowanymi pokoikami. Jest wykorzystywany przez dzieci do wspaniałej zabawy z udziałem zabawek małego formatu.

Kosmetyki VIPERA TuTu 3+ są przebadane dermatologicznie, oftalmologicznie i mikrobiologicznie na czystość pod względem bakterii oraz pod względem bezpiecznego stosowania przez dzieci powyżej 3 roku życia. Badania aplikacyjne zostały wykonane na grupie osób ze skórą szczególnie wrażliwą, skłonną do alergii. Badania panelowe zostały przeprowadzone na grupie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym za zgodą rodziców darzących zaufaniem kosmetyki VIPERA. Ani kosmetyków, ani surowców nie testowano na zwierzętach.